Bieszczady

Jak często jeździcie na wakacje? Raz a może dwa razy do roku? statystyczny Polak w ogóle nie wyjeżdża na wakacje  bo go po prostu na nie stać. Szkoda, bo polska to piękny kraj, ale ciężki do życia. Mam nadzieję, że nie jesteście statystycznymi Polakami i na wakacje wyjeżdżacie przynajmniej raz w roku. Super byłoby, gdyby to było dwa  razy. Ale jeśli jest raz to też jest dobrze.

W związku z tym, skoro już ustaliliśmy, że wyjeżdżacie na wakacje , chciałbym wam  polecić miejsce szczególnie ważne z punktu widzenia turystycznego. Ważne dlatego, że jest piękne i ma mnóstwo widoków. Tym miejsce są Bieszczady. Bieszczady długo były traktowane po macoszemu, ale z uwagi na zadeptanie Tatrów i Karkonoszy, ludzie zwrócili na nie uwagę. Z jednej strony to dobrze, bo tamtejsi ludzie zarabiają, ale z drugiej strony to źle, bo zaczynają być zadeptywane. Bieszczady są piękne bo są duże i ciche. Można tam odnaleźć wewnętrzny głos, który powie nam co mamy robić. Są piękne widoki między innymi Połonina Caryńska. Widoki są niesamowite. Dlaczego połonina? ano dlatego, że Bieszczady  są  specyficznymi górami. Na wierzchołkach bowiem rośnie trawa i to jest znak szczególny Bieszczadów. Szlaki są mało uczęszczane przez turystów, i dzięki temu można samotnie je przemieszczać, poszukując siebie samego.

To co wyróżnia te góry to także historia. Bardzo krwawa historia. Przelało się w niej mnóstwo krwi Polaków walczących z Ukraińcami. Do tej pory, daje się odczuć te historyczne zaszłości. W Bieszczadach znajdziecie ludzi, którzy chcą odpocząć od zgiełku cywilizacji, i powiem wam, że im się to udaje. Polecam!

 
Styczeń 21st, 2015
Uncategorized

Comments are closed.

Enter Search KeyWord:     

Najnowsze komentarze

    Kategorie

    Polecane Firmy

    Jeżeli już dziś potrzebujesz Strony Internetowe Częstochowa to wiedz, że jesteś w stanie znaleźć dobrą firmę w dobrych cenach. ALe nie zapominaj o tym że jeżeli będziesz miał już gotową stronę www, to wypada również prowadzić media społecznościowe takie jak instgram czy fb. Z mojej strony mogę Ci polecić: prowadzenie fanpage. SV to najlepsza firma z jaką okazje miałem współpracować.