Tym razem coś tylko dla mnie

Zwykle moje podróże odbywają się z rodziną, tym razem postawiłam na samodzielny wyjazd i chwilę relaksu tylko dla siebie.

Wybrałam weekend, kiedy mąż może zostać z dziećmi i sama udałam się do SPA. Kiedy cały czas jestem w biegu i nawet jak odpoczywam, to myślę o innych, w końcu musiał przyjść czas tylko dla mnie. Jako miejsce pobytu wybrałam Zakopane, ponieważ od małego bardzo lubię i cenie sobie to miasto i prawdziwych górali z tych rejonów.

Poszukiwałam hotelu, który w swojej ofercie ma kompleksową obsługę SPA, tym bardziej, że pogoda nie zapowiadała się najlepsza, chciałam wykorzystać do maksimum ten czas na zabiegi upiększające. W końcu chciałam, żeby mąż oszalał z zachwytu jak już wrócę do domu.

Ten odpoczynek był mi niezwykle potrzebny. Wszystkie maseczki, masaże pozwoliły mi się zrelaksować i odreagować całe zmęczenie psychiczne. Czułam jak wracają do mnie siły witalne i nabieram energii na dobre pare intensywnych miesiący pracy i intensywnego życia rodzinnego. I po jednym dniu takiego wypoczynku już tęskniłam za hałasem domowego ogniska.

Oczywiście mąż nie mógł wyjść z podziwu, kiedy wróciłam do domu rześka wypoczęta i pełna nowej energii. Polecam taki weekend każdej zapracowanej kobiecie, matce, żonie i.. wiernej żonie;)

Pozdrawiam wszystkie Panie i ich mężów – pozwólcie żonie czasami na takie luksusy – będziecie zaskoczeni efektami, a czasami też warto troszkę potęsknić.

 
Listopad 14th, 2014
Uncategorized

Comments are closed.

Enter Search KeyWord:     

Najnowsze komentarze

    Kategorie

    Polecane Firmy

    Jeżeli już dziś potrzebujesz Strony Internetowe Częstochowa to wiedz, że jesteś w stanie znaleźć dobrą firmę w dobrych cenach. ALe nie zapominaj o tym że jeżeli będziesz miał już gotową stronę www, to wypada również prowadzić media społecznościowe takie jak instgram czy fb. Z mojej strony mogę Ci polecić: prowadzenie fanpage. SV to najlepsza firma z jaką okazje miałem współpracować.