A może góry?

Witajcie Kochani!

Mimo iż pogoda za oknem szaro bura i zimna (dziś rano zobaczyłam pierwszy szron na oknach i temperaturę 0,5 stopnia Celcujsza) to chciałabym Was zachęcić do spędzania ostatnich aktywnych dni na świeżym i jeszcze w miarę ciepłym powietrzu.

Może pomyślcie o zorganizowaniu ciekawego a przy tym aktywnego weekendu w górach? Zabierzcie dzieci czy też znajomych na przechadzki w Polskie okolice. Czy to Karpacz czy Zakopane – nie ważne. Ważne abyście razem spędzili trochę czasu i nacieszyli się wolnością.

Ja sama w najbliższy weekend wybieram się do Skalnego Miasta. Już dawno mnie tam nie było – mimo iż będę już chyba z trzeci raz to za każdym razem jadę jakby to był pierwszy.

Uwielbiam takie miejsce i żeby było mi przyjemniej zabieram ze sobą znajomych.

W końcu wspólne wycieczki o wiele bardziej integrują niż imprezy w klubach.

To co? Jedziesz też ze mną?

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Agnieszka

 

images (4)

 
Wrzesień 24th, 2014
Uncategorized
Enter Search KeyWord:     

Kategorie

Polecane Firmy

Jeżeli już dziś potrzebujesz Strony Internetowe Częstochowa to wiedz, że jesteś w stanie znaleźć dobrą firmę w dobrych cenach. ALe nie zapominaj o tym że jeżeli będziesz miał już gotową stronę www, to wypada również prowadzić media społecznościowe takie jak instgram czy fb. Z mojej strony mogę Ci polecić: prowadzenie fanpage. SV to najlepsza firma z jaką okazje miałem współpracować.